16 2018 04 26 Banner sólista C3
17 2018 05 10 Banner sólista B7
18 Banner Kun Woo Paik
16 2018 04 26 Banner plakát C3
17 2018 05 10 Banner plakát B7
18 Banner plakát 2018 05 24
16 2018 04 26 Banner dirigent Scarano
17 2018 05 10 Banner dirigent Scarano
18 Banner dirigent Vronský

Členové orchestru Severočeské filharmonie Teplice

1. housle


prvni-housle

Naděžda Slavíčková, koncertní mistr
Robert Galyáš, zástupce koncertního mistra
Petr Zimanyi
Jiří Kuchválek
Irena Dietzová
Blanka Koňáková
Lenka Šimonová
Štěpánka Ordošová
Martina Šímová
Šárka Karasová
Martina Prosková
Tatiana Badian
Monika Zimányi

 


2. housle


druhe-housle

Tomáš Olšer, vedoucí skupiny
David Pospíšil, zástupce vedoucího skupiny
Milan Galyáš, zástupce vedoucího skupiny
Ludmila Kavanová
Luděk Kusý
Dana Todtová
Zdeněk Ferenc
Evžen Šubrt
Eliška Krčková

violy

violy

Pavel Beran, vedoucí skupiny
Vendula Svobodová, zástupce vedoucího skupiny
Marie Doskočilová
Václava Machová
Irena Kirsová
Anna Kleknerová
Petr Pospíšil
 

 

violoncella


violoncella

Jana Podolská, koncertní mistr
Vojtěch Čermák, zástupce koncertního mistra
Radko Živkov
Marek Vancl
Olga Anufrienková
Pavel Kirs
Jan Krček
Jana Vintrová
Alena Kramerová
Eliška Vlasáková
 

kontrabasy


kontrabasy

Martin Suske, vedoucí skupiny
Radim Sanktus, zástupce vedoucího skupiny
Zdeněk Vaník
Robert Redlich
Jan Doskočil
Jiří Malina

harfa

Lukáš Dobrodinský

 

flétny


Anna Nešverová, vedoucí skupiny
Martin Zuber, zástupce vedoucího skupiny
Martin Kůda
Lenka Haunerová
 

hoboje

Blažena Vinšová, vedoucí skupiny
Miroslava Ladová, zástupce vedoucího skupiny
Jana Nygrýnová
František Bublík

klarinety

klarinety

František Kolařík, vedoucí skupiny
Petr Kubík zástupce vedoucího skupiny
Zuzana Čajková
Jan Czech
Lukáš Čajka
Hana Bahníková

fagoty

fagoty

Ladislav Bubeníček, vedoucí skupiny
Pavel Ulman, zástupce vedoucího skupiny
Tereza Krátká
Radovan Skalický

trubky

Vít Kareš, vedoucí skupiny
Karel Vencour, zástupce vedoucího skupiny
Tomáš Kareš
Karel Kála
Jiří Skalic

lesní rohy

lesni-rohy

Pavel Staněk, vedoucí skupiny
Andej Trepalin, zástupce vedoucího skupiny
Barbora Černá
Michal Skalský
Jaroslav Keller
Michaela Macourková

pozouny

pozouny

Michal Černý, vedoucí skupiny
Miroslav Růžička, zástupce vedoucího skupiny
Petr Stočes
Daniel Joneš

tuba

Milan Podolský

bicí

bici

Libuše Šperková, vedoucí skupiny
Michal Martinec, zástupce vedoucího skupiny
Jiří Cikryt
František Šiška


archiv

Květoslav Moucha

 

technika

Martin Markowicz 
Michal Martinec
Pavel Staněk
  

poslední mesíc duben 2018 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 13 1
week 14 2 3 4 5 6 7 8
week 15 9 10 11 12 13 14 15
week 16 16 17 18 19 20 21 22
week 17 23 24 25 26 27 28 29
week 18 30

Kontakt

SČF Teplice

Mírové náměstí 2950
Dům kultury
415 28 Teplice
ČESKÁ REPUBLIKA

Facebook-tilted-reflected-logo

 joomplu:599



mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes16339
mod_vvisit_counterVčera27341
mod_vvisit_counterTento týden119202

Na stránkách je právě: 218 hostů online